ETYKA I TROSKA O ŚRODOWISKO NATURALNE LEŻĄ U PODSTAW WSZYSTKICH NASZYCH DZIAŁAŃ


FIRMAEverything Under the Sun

Niezależnie od tego, jaka odzież promocyjna jest potrzebna, jest jedna marka, która ma w swojej ofercie wszystko: Fruit of the Loom. Fruit oferuje niespotykany dotąd wybór stylów, rozmiarów i kolorów. Jesteśmy wiodącym producentem odzieży od ponad 165 lat. Nasza gama produktów, jakość, obsługa i wartość nie mają sobie równych. Każda sztuka odzieży w kolekcji jest produkowana w etyczny sposób i zaprojektowana tak, by zapewnić doskonałe efekty dla każdego rodzaju zdobienia. Niezależnie od tego, czy klienci poszukują odzieży rekreacyjnej, promocyjnej, firmowej, roboczej, sportowej, handlowej, szkolnych mundurków czy na występy muzyczne, dysponujemy szeroką ofertą modeli dla mężczyzn, kobiet i dzieci we wszystkich kategoriach: T-shirty, bluzy dresowe, koszule, odzież sportowa Performance itd. Pod względem wyboru kolorów i fasonów nasi klienci zawsze mogą liczyć na markę Fruit of the Loom, która oferuje Everything Under the Sun!

Kolorowa historia

Firma Fruit of the Loom została założona w roku 1851 przez dwóch braci z Rhode Island, w Stanach Zjednoczonych. Firma B.B and R. Knight Corporation otworzyła wówczas pierwsze przędzalnie i rozpoczęła produkcję dobrej jakości tkanin bawełnianych i tekstyliów. Pięć lat później narodziła się nazwa Fruit of the Loom, której inspiracją były rysunki owoców wykonane przez córkę jednego z klientów firmy. W roku 1871 nazwa Fruit of the Loom stała się oficjalną nazwą i taka właśnie nazwa została zarejestrowana jako znak handlowy o kolejnym numerze 418. Oznacza to, że firma posiada jeden z najstarszych znaków handlowych na świecie, jest firmą straszą od firmy Coca-Cola, żarówki elektrycznej a nawet skromnej torby papierowej. Mając 160-letnie doświadczenie w produkcji dobrej jakości tekstyliów, firma Fruit of the Loom rozrosła się i stała się wiodącym producentem w branży odzieżowej. W roku 2002 firma Fruit of the Loom została przejęta przez Berkshire Hathaway Group, której prezesem był jeden z najznamienitszych biznesmenów na świecie, Pan Warren Buffett. Fakt pozostawania częścią takiej organizacji daje bezpieczeństwo finansowe oraz mocną bazę, na której możemy budować naszą przyszłość. Jako globalne przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 28,000 pracowników na całym świecie inwestujemy w nasze przedsiębiorstwo w sposób ciągły oraz cały czas poszerzamy naszą działalność na nowych rynkach. Taka wizja przyszłości sprawia, że klienci zawsze uzyskują taką jakość i usługi jakich można oczekiwać od jednego z największych na świecie przedsiębiorstw w branży odzieżowej.

Mocne podstawy w Europie

Choć nasze korzenie znajdują się w Ameryce to od ponad 30 lat Fruit of the Loom na dobre zadomowił się na starym lądzie. Działalność handlowa w Europie leży w centrum naszych międzynarodowych planów wzrostu w przyszłości. Nasza sieć dystrybucyjna obejmuje ponad 30 krajów europejskich plus nasze bezpośrednie kraje eksportowe. W tej chwili jesteśmy jedną z wiodących marek wykonujących odzież pod nadruki. Nasza baza europejska mieści się w Kaiserslautern a nasze duże centrum dystrybucyjne znajduje się w Kaiserslautern, w Niemczech. Na dzień dzisiejszy ponad 3,500 pracowników obsługuje nasz oddział europejski. Nasze grupy starszego kierownictwa mają bazy we wszystkich ważniejszych krajach, a na każdym rynku zlokalizowana jest sieć kierowników działu sprzedaży. Przez lata firma Fruit of the Loom wypracowała sobie mocną sieć dystrybutorów i partnerów handlowych w Europie, co zapewnia naszym klientom doskonały poziom obsługi.

Narzędzie to działa najlepiej na pulpicie.